It's about $23 usd for 90 servings. That's about a three month supply, if you drink one glass a day. Not expensive at all. I drink about three or four glasses a day, varying the flavors. Still pretty cheap. And it DOES taste great!
You can change the displayed currency to your own preferences, of course.
It's about $23 usd for 90 servings. That's about a three month supply, if you drink one glass a day. Not expensive at all. I drink about three or four glasses a day, varying the flavors. Still pretty cheap. And it DOES taste great!
You can change the displayed currency to your own preferences, of course.